Ingmar Bergman

Ernst Ingmar Bergman

8,6
3 496 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ingmar Bergman

Ech, żal czytać takie komentarze. Powtarzacie za znawcami kina ogólne frazesy, a filmów pewnie w ogóle nie widzieliście. A jak widzieliście, to pewnie ich nie zrozumieliście. Bo trzeba wam wiedzieć, że nie każdy to potrafi. Mam już trochę lat, wiem dużo o życiu i o świecie, więc mogę się wypowiedzieć. Poza tym (bo czemu miałbym to ukrywać) skończyłem filmoznawstwo na UJ z najlepszym świadectwem na uczelni. To o czymś świadczy prawda? Zatem nie piszcie takich banalnych haseł, że Bergman, to jest "mistrz kina" czy "wielki reżyser", bo i tak go nie rozumiecie.
PS. Gdzieś w internecie znalazłem adres e-mail do Bergmana i napisałem do niego długaśną interpretację jego dzieł. Odpisał mi, że jest zachwycony moimi pomysłami. To chyba o czymś świadczy, prawda?

piopio

A nie miałem rację! Bergman umarł w 2006.

piopio

Tak mi powiedział sam Stanley Kubrick!

piopio

Miałem rację! Bergman umarł w 2006!

piopio

Powiedział mi tak sam Stanley Kubrick!

piopio

Miałem rację! Bergman umarł w 2006! Powiedział mi tak sam Stanley Kubrick!

Springfield12

Moje posty cały czas znikały na drugiej karcie forum filmwebu dlatego myślałem, że się nie wysyłają i napisałem to samo kilka razy.

Springfield12

Wszyscy kręcą się wokół Znawcy Kina i tego, że jak sam twierdzi korespondował z Bergmanem, a nikogo nie interesuje, że łgam... eee, to znaczy stwierdzam fakt, że rozmawiałem ze Stanleyem Kubrickiem. Życie jest niesprawiedliwe.

ZnawcaKina

Wstyd mi, ale na początku dałam się na ten trolling nabrać.

anitka15

Nie wstydź się, wtedy nie było to zjawisko tak znane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones