PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1454}

Siódma pieczęć

Det sjunde inseglet
7,8 53 403
oceny
7,8 10 1 53403
8,7 35
ocen krytyków
Siódma pieczęć
powrót do forum filmu Siódma pieczęć

jesli ktos moglby mi pomoc w znalezieniu tego filmu moj email to:
anna_exchange.@hotmail.com

Zoe_3

Ja posiadam ,tylko nie wiem jak bym mial ci go przeslac

AbsintH

Można tutaj w jakiś sposób wysłać prywatną wiadomość?
Jeżeli nie można to odpowiedz na mojego maila: antaeus@wp.pl , ustalimy jak można by podzielić sie tym dziełem.

użytkownik usunięty
antaeus

Z tej strony można ściągnąć: http://peb.pl/dramat-obyczajowe/70000-rapidshare-si-dma-piecz-c.html

Musisz mieć zainstalowanego WinRAR-a, albo inny program do archwiwizacji rarów. Kolejne części (film podzielony jest na 8 części) możesz ściągać, co 2 godziny, jeśli nie posiadasz na rapidsharze konta.

Pozdrawiam.

PS. Dodany jest plik z napisami. A jeśli masz problem z napisami polecam program napiprojekt, który wyszukuje za ciebie napisy do każdego filmu.

ocenił(a) film na 6

http://www.opensubtitles.com/pl

Najlepsza strona z napisami na sieci.

Uzi

napisy.info też są ok ;) zawsz mozna cos znalezc... z tym, że akurat wszystkie napisy do tego filmu są wadliwe, działają tylko w subedicie :) ale można przekonwertować np. na srt i jest ok

btw na thepiratesbay'u jest fajna wersja, XviD z dwiema ścieżkami audio.

Zoe_3

witaj, podobnie ja Ty jestem fanem twórczości Bergmanna, dlatego wskażę Tobie jedyny sensowny trop jaki znam. W zeszłym roku będąć w Hamar/Norwegia odwiedziłem lokalną bibliotekę, gdzie była wyprzedaż twórczości Bergmanna, były tam jego najlepsze filmy i scenariusze m in. Wesele kuglarzy, Tam gdzie rosną poziomki, Siódma Pieczęć, etc. sugeruję Tobie wejść na strony norweskich firm wysyłkowych i zamówić film, w RP raczej nie do zdobycia. pozdr.

Zoe_3

film dostępny na c d a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones