PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1454}

Siódma pieczęć

Det sjunde inseglet
7,8 53 403
oceny
7,8 10 1 53403
8,7 35
ocen krytyków
Siódma pieczęć
powrót do forum filmu Siódma pieczęć

Bergman robi głupie filmy bez fabuły są durne, nie trzymają napięcia, aktorzy nie umieją
grać a Siódma pieczęc ma po prostu antyklimatyczną śmierć. Niestety ma wiernych fanów którzy go
lubią bo ktoś im powiedział że jego filmy są dobre (a powiedział tak bo jemu tak powiedzieli przed
laty)

ocenił(a) film na 10
Zydowski_75

A każdy film musi trzymać w napięciu i zabawiać nagłymi zwrotami akcji, żeby zaskarbić sobie Twoje cenne zainteresowanie? Chociaż ciężko się w sumie dziwić, jesteś wymagającym widzem który na 10/10 ocenił Straszny film 4 i Zmierzch. Na szczęście jednak to o Bergmanie mówią i będą jeszcze długo mówić że jest dobry, a nie o pani Hardwicke.

Zydowski_75

Miłego onanizowania się przy czytaniu komentarzy pod swoimi hejtami. Nie wiesz jak i gdzie na siebie zwrócić uwagę, to zapytaj psychologa, a nie lewe konto na filmwebie zakładasz.

ocenił(a) film na 10
Shiosai

Zjedz gąbkę.

poimandres

Chcesz żyletkę, czy już masz?

ocenił(a) film na 5
Zydowski_75

A kac wawa i sagi zmierzch są według ciebie super?! Masz poziom nie ma co.

ocenił(a) film na 10
Zydowski_75

...powiedział to wielbiciel "niedocenianej" serii American Pie...

ocenił(a) film na 8
Zydowski_75

na filmwebie ZAWSZE się znajdzie taki głos, nawet pod największymi dziełami kina. ZAWSZE. To niesamowite.

ocenił(a) film na 9
Zydowski_75

wiesz ze jest słaby to poco oglądasz jego filmy

HV71

Ku**a, najgorszy argument świata.
A skąd mam wiedzieć, że coś jest słabe jak tego nie oglądałem? Nie każdy jest tak upośledzony jak ty, żeby wypowiadać się na temat czegoś o czym nie ma się pojęcia.
Przepraszam, ale szlag mnie trafia jak słyszę takie pieprzenie.

BTW. Nie bronię hejtu założyciela tematu, tylko atakuję HV71 bo to debil :)

ocenił(a) film na 9
gaclav3

Haha bo jebne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones