PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1454}

Siódma pieczęć

Det sjunde inseglet
7,8 53 418
ocen
7,8 10 1 53418
8,7 35
ocen krytyków
Siódma pieczęć
powrót do forum filmu Siódma pieczęć

Czy moglibyście je wymienić oraz sceny, w których one występowały? Błagam, to dla mnie strasznie ważne. :<

XiaoLin

Rozumiem, że obejrzenie filmu jest dla Ciebie zbyt poważnym wyzwaniem.
Mam nadzieję, że jednak poważysz się na ten wyczyn. Istnieje szansa, że pewne obszary mózgu, do tej pory nieużywane, mogą się aktywować. Nie obawiaj się. To niegroźne.
Pozdrawiam.

michalmyszka

....pierwszy raz brakuje mi przycisku "lubię to!"
:D

ocenił(a) film na 9
XiaoLin

biczownicy chociażby, nie da się dyskutować o tym filmie bez jego wcześniejszego uważnego obejrzenia. Recenzje i streszczenia nie pomogą

XiaoLin

Wolałabym raczej, żeby bez wysnuwania bezpodstawnych wniosków, któryś z "koneserów" tego filmu starał mi się pomóc. Zresztą temat już dawno nieaktualny, a film oglądałam, ale mało z niego pamiętałam, a nie miałam czasu na powtórne obejrzenie, bo rozłożyła mnie choroba i leżałam przez tydzień w łóżku, a na następny dzień miałam iść do szkoły i oddać rozprawkę na ten temat (nie wspominając o całodziennym przepisywaniu zeszytów C: )
michalmyszka: też wypadałoby ruszyć czasem mózgownicą i nie oceniać ludzi po dwóch napisanych zdaniach.

XiaoLin

Jakbym to ja miał takie zadanie. Ach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones