PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1454}

Siódma pieczęć

Det sjunde inseglet
7,8 53 418
ocen
7,8 10 1 53418
8,7 35
ocen krytyków
Siódma pieczęć
powrót do forum filmu Siódma pieczęć

Nie wiem, jak do tego doszło, przecież ja głównie oglądam filmy sensacyjne...No ale cóż, może obejrzę, chociaż słyszałam, że ten film jest przeintelektualizowany i nudny.

ocenił(a) film na 9
Bonnie_filmweb

Myślę, że nawet fan kina akcji nie wynudzi się na 7 pieczęci.

ocenił(a) film na 7
Bonnie_filmweb

96%. Trzeba się w końcu za to zabrać.

ocenił(a) film na 9
Bonnie_filmweb

"ten film jest przeintelektualizowany i nudny."

Tak mogli mówić tylko dyletanci. Nie warto ich słuchać.

ocenił(a) film na 7
Bonnie_filmweb

Nudny nie jest ale też na pewno nie dla każdego. Mi sie podobał i moim zdaniem warto obejrzeć

użytkownik usunięty
Bonnie_filmweb

82% w moim guście, również nie wiem co o tym myśleć.

Ja mam mam aż w 95%, a szczerze - nie udało mi się obejrzeć żadnego filmu Bergmana. Po 10 minutach odpadam przy każdym. Co kilka lat próbuję, z myślą, że może jeszcze nie dojrzałam i... obawiam się że jak tak dalej pójdzie, zestarzeję się, a żadnego do końca i tak nie obejrzę. Tempo tych filmów mnie po prostu zabija. I to nie chodzi o to, że nie jest to film akcji, mam wśród moich ukochanych, kilka filmów, które sączą się od niechcenia, a tu nie mogę, no nie mogę. Ale się nie poddam. Dałam radę Stalkerowi, to może kiedyś dam i Bergmanowi ;). Fabuła filmu brzmi naprawdę intrygująco.

użytkownik usunięty
Bonnie_filmweb

94% w moim guście, ale... ja takich filmów się boję. Może kiedyś - jak odpowiednio się nastawię - to podejmę "wyzwanie". Póki co odpuszczam.

Bonnie_filmweb

U mnie w rekomendowanych w ogóle króluje Bergman. Jak to możliwe w przypadku faceta który najwyżej ocenił Kac Vegas i Wyścig Szczurów? Może filmweb ma jakąś sekretną misję do spełnienia? Ale ja się nie dam i zamiast Bergmana obejrzę sobie 10 raz Jaja w Tropikach.

ocenił(a) film na 7
Bonnie_filmweb

Obejrzałam. Ciekawy, wcale nie był nudny, aczkolwiek spodziewałam się czegoś bardziej głębokiego. Oczywiście, film ten poruszył wiele metafizycznych kwestii, jednakże nie wyczułam geniuszu. Postać rycerza była najlepsza. Myślę, że jeszcze dużo rozmyśleń mnie czeka na temat tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones